Skip to main content

Przetestuj za darmo Abonament Szkoleniowy

Chciałbyś sprawdzić, jak działa Abonament Szkoleniowy uprawniający do udziału w nawet 150 webinarach, szkoleniach i konferencjach prawniczych online? Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą i uruchomimy test dla Twojej firmy/kancelarii lub instytucji.

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Adres email

  Nazwa firmy / instytucji, która ma testować Abonament

  UWAGA! Test przeznaczony jest dla firm/instytucji, które nie korzystały dotychczas z usług abonamentu szkoleniowego w formie testu lub odpłatnie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest MRM Witold Jarzyński z siedzibą w Warszawie (03-984) przy ul. Jugosłowiańskiej 15b/40.Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.